Stránky produktu Pay&Surf

Pay&Surf - placený přístup k internetu

Pay&Surf je technologické řešení pro řízení, evidenci a zpoplatnění přístupu k internetu přes WiFi nebo kabel. Systém je určen pro provozovatele hotelů, ubytoven a konferenčních sálů, kteří chtějí svým hostům nabídnout placený přístup k internetu nebo časově omezit přístup uživatelů k veřejnému internetu.

Více informací na stránkách www.payandsurf.cz


SMART TV - Kabelová televize

Internetové připojení je možné využít i pro sledování kabelové televize. TV pořady lze sledovat přímo na počítači nebo na televizním přijímači prostřednictvím set-top boxu. Nabízíme základní programovou nabídku (ČT, Nova, Prima atd.) a prémiové balíčky programů (HBO, AXN, Discovery, sportovní kanály atd). Velmi užitečná je funkce pro sledování pořadů, které už byly odvysílány (až 30 hodin zpětně).

Více informací na stránkách http://sledovanitv.cz


WifiNow! - návrh a realizace WiFi sítí

Nabízíme profesionální služby v oblasti návrhu a realizace WiFi nebo LAN
sítí na klíč
. V rámci podpory poskytujeme vzdálenou správu a monitoring instalovaných zařízení a WiFi hotspotů, včetně servisních zásahů na místě. Zákazníkům dále nabízíme
poradenství při řešení otázek technického a legálního poskytování internetu koncovým uživatelům.


Zajištění internetové konektivity

Ve vybraných lokalitách zajišťujeme internetovou konektivitu nutnou pro bezproblémový provoz počítačových sítí nebo komerčních WiFi hotspotů. Námi dodávaná konektivita má rychlou odezvu a garantovanou přenosovou rychlost bez agregace. Zákazníkům nabízíme řízení přenosové rychlosti koncových uživatelů, díky kterému je rychlost celé sítě optimálně využita a náš zákazník neplatí za konektivitu více, než je nezbytně nutné.